Podróż blogerów

itinerario.gif

W środę zrobiliśmy nowy krok w długiej podróży, którą zaczęliśmy w początkach tego miesiąca. Jedenastu uczestników, w tym siedmioro autorów blogów, spotkało się w czymś, co nazywamy żartem    “café blogger”. Zaczęliśmy tekstem Andrew Sullivana „Dlaczego prowadzę blog?” a pytania przekroczyły poziom wiedzy opartej na naszym krótkim doświadczeniu z internetem.

Omawialiśmy rozpisanie konkursu Wirtualna Wyspa, którego główną nagrodą będzie laptop, który wygrałam w konkursie Bitacoras.com. Ktoś podsunął pomysł zaproszenia wszystkich blogerów świata, którzy mieliby ochotę wpaść na nasze cotygodniowe spotkania, które według naszych planów mają  się odbywać przez cały rok. Polecamy im również współpracę z podręcznikami, książkami i programami w celu wymiany wiedzy.

Wystąpienia, jakie miały miejsce dotychczas i odnoszące się do nich teksty można czytać tu, do chwili, gdy gotowe będzie nowe miejsce w sieci, gdzie ulokujemy wszystko, co wiąże się z podróżą blogerów. Ci, którzy chcą zaprezentować własny tekst, mogą wysłać go na mój mail, ten z portalu desdecuba.com lub na elektroniczny adres czasopisma Convivencia.

Tłumaczenie: Karolina Popović

Blog tłumacza: http://www.lotta7.dzienniki.styl24.pl/

http://www.dziennik.pl/podroze/article171575/Zagraj_to_jeszcze_raz_Sam.html

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s