Pogryzione paznokcie

http://en.sevenload.com/shows/The-BOBs-Deutsche-Welle-Blog-Awards/episodes/J8dJFmQ-The-BOBs-2008-The-complete-ceremony

http://www.coveritlive.com/index2.php?option=com_altcaster&task=viewaltcast&altcast_code=ddca77c1dd&width=357&height=385&replay=y

Już kończy się oczekiwanie na nagrody The Bobs. Wiemy, że Generacja Y zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu publiczności w kategorii Reporterzy bez Granic, ale trzeba jeszcze poczekać na to, co powie jury. Cokolwiek się zdarzy, będziemy świętować, bo nie potrzeba wielu powodów, by otworzyć butelkę rumu i spryskać strefę komentarzy paroma miligramami. To będzie doskonały moment, by ogłosić zawieszenie broni między trollami a stałymi czytelnikami, między brygadami cybernetycznej odpowiedzi a tymi, którzy pojawiają się, by faktycznie podyskutować.

Postawcie krzesła przed ekranem, bo będziemy transmitować stąd ceremonię. Trzymajcie w ręku papierową torebkę z orzeszkami ziemnymi i posłodzony sok kokosowy, by nie stracić ani sekundy z momentu, gdy jury ogłosi wyniki. Tych, którzy już nie mają paznokci, proszę, by nie zjedli sobie jeszcze palców; będziemy musieli sporo „klikać” w najbliższych dniach.

Zanim zacznie się feta, chcę pogratulować wszystkim zwycięzcom, obywatelom, którzy, jak ja, używali swoich dzienników, by wyśmiewać swoje życie i stawiać pytania. Bez wsparcia światowej blogosfery i bez ochrony, którą dało mi uczestniczenie w niej, już dawno zamknęliby moją działalność. W związku z tym, co już się wydarzyło w głosowaniu The Bobs, nikt nie powstrzyma już przedostatniej litery alfabetu. 

Dziękuje wszystkim, którzy głosowali!

Tłumaczenie: Karolina Popović

Blog tłumacza: http://www.lotta7.dzienniki.styl24.pl/

http://www.dziennik.pl/podroze/article171575/Zagraj_to_jeszcze_raz_Sam.html

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s